info@mntrmedya.com      
info@mntrmedya.com      

Web Tasarım

Web Tasarım Hizmeti

Gelişen teknolojinin ve büyüyen internet ortamının en büyük avantajı her şeyin elimizin altında olmasıdır.
Herkes gibi biz de çoğu şeyi internetten arıyor ve araştırıyoruz. En basitinden bir ihtiyacımız olduğunda aklımıza ilk google geliyor. .
Bu yüzden firmanızın yaptığı işi tanıtmak ve duyurmak için web sitenizin olması gerektir.
Web sitenizin size ve firmanıza katacakları onlardan şeylerden biri müşterilerin oturdukları yerden ürünlerinize , hizmetlerinizi veya yaptığınız işlere bakıp size ulaşmasıdır.
Bu reklamı yapabileceğiniz en kolay yol web sitenizdir.  Web sitesi tasarlama ise bizim işimizdir..

Nasıl Yapıyoruz?

1

Analiz Ediyoruz

Firmanızı analiz ediyoruz ve ardından ihtiyaçlarınızı belirliyoruz

2

Tasarlıyoruz

Analiz sonucuna göre şirketinize uygun bir tasarım kurguluyoruz

3

Kodluyoruz

Oluşturduğumuz tasarımı mobil ve seo uyumlu olarak kodluyoruz

4

Yayına Alıyoruz

Firmanızın ihtiyaçlarını karşılayan web sitenizi teslim ediyoruz

İYİ BİR SİTE HANGİ ÖZELLİKLERE SAHİP OLMALI?

İyi bir web sitesi’nin başlıca ihtiyaçlarından biri sitenin google’a uyumlu olup olmadığıdır.

Uyumluluk ise girdiğiniz özgün içerik , eklenen düzgün boyutta resimler gibi diğer web sitelerden farklı olması gereken şeylerdir.

Sonraki işlem ise sitenizin google’a indekslenmesini beklemek oluyor.Bu işlem de 2-3 ay gibi bir süreçten geçiyor. Bu süreçten sonra sitenizin sadece domain(alan adı) ve hosting(barındırma) sürelerini uzatmak kalıyor. Sitenizin ilk yıl ücretlerini biz karşılıyoruz.Uzatmayı ise 1 yıl sonra yapmanız gerekiyor.

 • URL YAPISI
  (Firmanızın ismi veya adıyla alakalı bir domanin almak hem web sitenizin hem firmanız için en sağlıklı yapıdır.)
 • GÖRÜNTÜLENME
  (Google’da daha çok tıklanmanız firmanızın büyümesi için çok büyük bir fırsattır. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını arama motorunda arattıkların da ilk sırada sizin sayfanızın çıktığını düşünün. Bu aramalar ise web sitenizi günlük ortalama 500 kişinin önüne çıkması demektir.)
 • ERİŞİLEBİLİRLİK
  (Web Sitenizin daha çok etkileşim alması , daha çok tıklanması için gerekli optimizasyonu yapıp , google’da üst sıralarda çıkmasını sağlıyoruz.
 • Reklam stratejileriniz, firmanızın stratejileri ile uyuşuyor mu?)
 • MOBİL UYUM
  (Web Sitenizin en çok tıklanacağı yer kuşkuşuz telefon ve tabletlerdir. Bu nedenlerden dolayı web sitenizin telefon ve tabletler’de görünümü de önemlidir. Mobil uyum bizim kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir özelliktir.)
 • SAYFA AÇILIŞ HIZI
  (Müşterileriniz sitenize girdiği sürede sayfaların geç açılmaması için hızlarını kontrol edip , en kısa sürede açılmasını sağlıyoruz.)

ANKARA WEB TASARIM HİZMETİ

Ankara Web Tasarım firmaları arasında bizi öne çıkaran en önemli etken yaptığımız işe sahip çıkmamızdır. Diğer firmaların aksine müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler her geçen gün bizi mutlu etmekle beraber yaptığımız işe güçlü bir şekilde sarılmamızı sağlamaktadır. Ankara Web Tasarım Hizmeti..

Hemen İletişime Geç