info@mntrmedya.com      
info@mntrmedya.com      

Marka Danışmanlığı

Marka Danışmanlığı

Bir firmanın kuruluş aşamasındaki en önemli konulardan biri olan marka yapısı günümüzde müşteri sadakatini belirleyen en önemli unsurlardan biridir. MNTR Dijital Medya kuruluş aşamasında bulunan firmanızın marka danışmanlığını üstlenir. İsim hakları, domain tescil, yüz-yüze pazarlama ekipmanlarının doğru kullanımını sağlayarak maliyetlerinizi aşağıya çeker.

Marka Danışmanlığı Nedir?

Marka danışmanlığı yeni kurulan firmalar yanında yeniden yapılanmaya giden firmalar için de büyük önem teşkil etmektedir. Gerek B2C (business to customer: şirketten son kullanıcıya), gerekse B2B (business to business: şirketten şirkete) hizmet veya ürün veriliyor olsun müşteri sadakati bir firmanın sürdürülebilirliğini sağlaması için en önemli aşamasıdır. Bu sebeple müşteri sadakati yani marka bağlılığı süreçlerinde firmaların Marka Danışmanlığı hizmeti almaları adaptasyon süreçlerini azaltmalarına ve uzun dönemde müşteri edinme maliyetlerini rakiplerine nazaran düşük tutmalarına imkan tanır.

Marka Danışmanlığı Tekil Hizmetlerimiz

  • Google Adwords
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Web Tasarım
  • E-Mail Pazarlama
  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Logo ve Kurumsal Kimlik Çalışması

Marka Danışmanlığında Analiz ve Raporlamanın Önemi

Pazarlamada yaşanan en büyük sorun yapılan pazarlama çalışmalarının raporlanamaması ve ölçülememesidir. Biz MNTR Dijital Medya olarak yaptığımız çalışmalarda elde ettiğimiz dönüşüm, görüntülenme ve ciro gibi değerlerin ölçülmesi ve raporlanmasını şeffaf bir şekilde yapmaktayız.

Dijital Dünyada Firmanızı Uçuşa Geçirelim

Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO ) Çalışması İle Arama Sonuçlarında En Üste Yerleşin

Google Adwords Çalışmamız İle Müşterilerinize İhtiyaçları Oldukları Anda Düşük Maliyetle Ulaşın

Sosyal Medya Çalışmalarımız İle Müşterilerinizin Takıldığı Ortamlarda Var Olun

Web Tasarım Hizmetimiz İle Firmanızın İhtiyaçlarını Karşılayacak Hızlı ve Mobil Uyumlu Web Siteleriniz Olsun

Hemen İletişime Geçin