info@mntrmedya.com      
info@mntrmedya.com      

Google Adwords

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklamları Dünyanın en büyük arama motoru olan Google gelirinin büyük bir bölümünü (% 97- Toplam 90 Milyar Dolar )arama motoru üzerinden verilen reklamlar oluşturmaktadır.

Müşteri başı edinme maliyetlerinin düşüklüğü sebebiyle dünya çapında kabul görmüş olan AdWords reklamları dijital dünyada yerini almış firmalar tarafından profesyonel bir şekilde kullanılmaktadır. Harcadığınız reklamlara yönelik geri dönüşlerinizi somut olarak görebildiğiniz reklamcılık aracı AdWords de uygun anahtar kelimeler ile arama yapıldığında ürünlerinizin/hizmetlerinizin bu müşterilere gösterimini sağlanmaktadır.

Google Adwords Reklamlarının Önemi ?

AdWords ya da diğer adıyla arama motoru reklamcılığı çağımızda bir firmanın ihtiyacı olan en önemli reklamcılık metodudur. AdWords reklamlarının en önemli özelliği sadece ulaştığınız müşteri için para ödemenizdir. İngilizcesi SEM(search engine management), Türkçe açıklaması arama motoru reklamcılığı olan AdWords; basit olarak Google’da arama yapan kişilere ihtiyaçlarına uygun olarak hizmetinizi veya ürününüzün gösterilmesini sağlamaktır. Arama Motorların da yaptığınız hizmet ile firmanızla alakalı kelimeler girildiğin de ilk sizin sayfanızın çıkmasını istemez misiniz ? Google Adwords Reklamları’nın size  ve firmanıza katacakları çoğu şeyden bazıları bunlardır..

Google AdWords, Reklamlarınızı Gösterirken Neleri Baz Alır?

MNTR Dijital Medya Ajansı olarak AdWords hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin taleplerine ve bütçelerine yönelik hizmet vermekteyiz.

  • Şeffaf ücretlendirme mümkün mü?
  • Arama hacimleriniz hakkında AdWords hizmeti öncesi araştırması sunuldu mu?
  • AdWords bütçeniz aylık dengeli bir şekilde harcanıyor mu?
  • Reklam stratejileriniz, firmanızın stratejileri ile uyuşuyor mu?
  • En önemli olarak AdWords reklam bütçenizin tamamı reklamlara harcanıyor mu?

Yukarıdaki hususların hepsinin doğru uygulanması bir AdWords ajansının en önemli sorumluluğudur. MNTR Dijital medya işinde uzman AdWords uzmanı çalışanları ile firmanızın AdWords reklamlarınının optimize bir şekilde yayınlanmasını ve en az maliyet ile ürün/hizmet ile alakalı en fazla kişiye ulaşmanızı sağlar.Reklamları firmanızı rakiplerin önüne geçirmeyi kolaylaştıracak. Ve iş yerinizin büyümesini kolaylaştıracak.Bu büyümenin dönüşleri hem sizin firmanızın kat ve kat büyümesini sağlayacak hem de bizim referansımız olacak.

Adwords Reklamları İle Hemen Yükselişe Geçin

MNTR Dijital Medya Ajansı olarak şirketiniz için hazırlayacağımız Google Adwords Reklam stratejisiyle artık müşterilerinizi siz değil müşterileriniz sizi bulacak ve şirketiniz dijital dünyada yükselişe geçecek.

Hemen İletişime Geç